Érettségi
Oktatási Hivatal (OKÉV) Központi ügyfélszolgálata
Telefon: (+36-1) 374-2100
E-mail: info@oh.gov.hu
Felsőoktatási felvételi
Országos Felsőoktatási Információs Központ (OFIK)
Telefon: (+36-1) 477-3131
E-mail: info@felvi.hu
Diákigazolvány
Ügyfélszolgálat:
Educatio Kft. Kempelen Farkas Hallgatói Információs Központ
Telefon: (+36-1) 266-7733
E-mail: info@diakigazolvany.hu
NEFMI Központ
Telefon:(+36-1) 795-1200
Fax: (+36-1) 795-0022
Ssz.
|
Intézménynév
|
Székhely
|
Tanuló neve
|
Mentor neve
|
1.
|
Ádám Jenő Általános Iskola
|
Kazincbarcika
|
A támogatott tanuló nem járult hozzá ahhoz, hogy nevét az OKM Támogatáskezelő honlapján nyílvánosságra hozza.
|
Panyiczki Péter Attiláné
|
2.
|
Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
|
Szin
|
Szűcs Renáta
|
Puruczkiné Némedi Melitta
|
3.
|
Általános Művelődési Központ, Mezőcsát
|
Mezőcsát
|
Ambruzs Alexandra
|
Csapóné Matyi Éva
|
4.
|
Általános Művelődési Központ, Tevel
|
Tevel
|
Vál Tamás
|
Propsztné Horváth Adél
|
5.
|
Általános Művelődési Központ, Városlőd
|
Városlőd
|
Burai József
|
Katona Edit
|
6.
|
Antal Mihály Alapítványi Általános Iskola
|
Jászladány
|
Horváth Attila
|
Dr. Kovács Zoltánné Kis Anikó
|
7.
|
Arany János Általános Iskola
|
Mezőnagymihály
|
Holló Endre
|
Ragó Tiborné
|
8.
|
Arany János Általános Iskola, Geszt
|
Geszt
|
Balogh Enikő
|
Brandtné Czirják Éva
|
9.
|
Arany János Gimnázium, Egészségügyi Szakképző és Közgazdasági Szakközépiskola
|
Berettyóújfalu
|
Bereczki Eszter Anett
|
Molnár Zoltánné
|
10.
|
Árpád Fejedelem Általános Iskola,Óvoda Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
|
Ibrány
|
Székely Sára
|
Szakadáti Veronika
|
11.
|
Árpád Fejedelem Általános Iskola,Óvoda Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
|
Ibrány
|
Juhász Henrietta
|
Balláné Balogh Aranka
|
12.
|
Barcsa János Általános Iskola
|
Hajdúnánás
|
Kovács Anett
|
Székely Barnabás
|
13.
|
Barcsa János Általános Iskola
|
Hajdúnánás
|
Péntek Fanni
|
Székelyné Nádas Zsuzsanna
|
14.
|
Bátonyterenye Kistérségi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
|
Bátonyterenye
|
Surányi Zsolt
|
Petréné Kormos Ágota
|
15.
|
Bátonyterenye Kistérségi Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
|
Bátonyterenye
|
Tábi Brigitta
|
Halaj Marianna
|
16.
|
Béri Balogh Ádám Gimnázium, Posta- és Bankforgalmi Szakközépiskola
|
Vasvár
|
Balogh Bonni Bianka
|
Tóth Erika Zsuzsanna
|
17.
|
Bethlen Gábor Református Gimnázium és Szathmáry Kollégium
|
Hódmezővásárhely
|
Nagymihály Alexandra
|
Csákiné Monoki Mariann
|
18.
|
Bethlen Gábor Református, Tagozatos Általános Iskola, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény és Nevelési Tanácsadó
|
Törökszentmiklós
|
Veres József
|
Hevesi-Tóth Gáborné
|
19.
|
Bibó István Gimnázium
|
Kiskunhalas
|
Rácz László
|
Veszelszkiné Huszáril Ildikó
|
20.
|
Bibó István Gimnázium
|
Kiskunhalas
|
Gyetvai Anett
|
Weisné Puskás Ágnes
|
21.
|
Bocskai István Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
|
Biharkeresztes
|
Kiss Anna Eszter
|
Szabóné Balla Henrietta
|
22.
|
Dél-Zalai Általános Iskola Becsehely, Bázakerettyei Tagintézmény, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
|
Becsehely
|
Péter Kármen
|
Herczeg Csilla
|
23.
|
Dr. Mészáros Kálmán Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
|
Ároktő
|
Kalóz Gergő Attila
|
Csernaburczky Gyuláné
|
24.
|
Edelényi Gimnázium, Szakképző és Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Napköziotthonos Óvoda
|
Edelény
|
A támogatott tanuló nem járult hozzá ahhoz, hogy nevét az OKM Támogatáskezelő honlapján nyílvánosságra hozza.
|
Vodila Sándor Józsefné
|
25.
|
Edelényi Gimnázium, Szakképző és Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Napköziotthonos Óvoda
|
Edelény
|
A támogatott tanuló nem járult hozzá ahhoz, hogy nevét az OKM Támogatáskezelő honlapján nyílvánosságra hozza.
|
Tomposné Tóth Ibolya
|
26.
|
Eötvös Károly Általános Iskola
|
Mezőszentgyörgy
|
Gyöngyösi Zsófia
|
Tóthné Ujhelyi Marianna
|
27.
|
Földes Ferenc Gimnázium
|
Miskolc
|
Haraszti Mária
|
Nagy Ferenc
|
28.
|
Fráter György Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
|
Sajólád
|
Falucskai Nikolett
|
Besenyei Róbertné
|
29.
|
Fráter György Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
|
Sajólád
|
Tóth Enikő
|
Ispánovity Tiborné
|
30.
|
FVM Dunántúli Agrár-szakképző Központ, Csapó Dániel Középiskola, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
|
Szekszárd
|
Tóth Klaudia
|
Vitári Judit
|
31.
|
FVM Dunántúli Agrár-szakképző Központ, Csapó Dániel Középiskola, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
|
Szekszárd
|
Molnár Eszter
|
Dénes Eszter
|
32.
|
FVM Dunántúli Agrár-szakképző Központ, Csapó Dániel Középiskola, Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
|
Szekszárd
|
Tihanyi Andrea
|
Deákné Bodor Éva
|
33.
|
Hódmezővásárhelyi Többcélú Kistérségi Társulás Klauzál Gábor Általános Iskola
|
Hódmezővásárhely
|
Vörös Adrienn
|
Kovács Szabina
|
34.
|
I. Géza Király Közgazdasági Szakközépiskola és Karacs Teréz Kollégium
|
Vác
|
Földi Nikoletta Renáta
|
Barton Zsoltné
|
35.
|
Jókai Mór Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
|
Sárrétudvari
|
Nagy Vivien
|
Madarné Kurtán Anna
|
36.
|
József Attila Gimnázium és Szakképző Iskola
|
Polgár
|
Szánóczki János
|
Kóródi Éva
|
37.
|
József Attila Gimnázium és Szakképző Iskola
|
Polgár
|
Siroki Beáta
|
Bűdi Miklósné
|
38.
|
József Attila Gimnázium és Szakképző Iskola
|
Polgár
|
Kovács Vanda Ilona
|
Gulyásné Lovász Mária
|
39.
|
József Attila Gimnázium és Szakképző Iskola
|
Polgár
|
A támogatott tanuló nem járult hozzá ahhoz, hogy nevét az OKM Támogatáskezelő honlapján nyílvánosságra hozza.
|
Kerényi György
|
40.
|
József Attila Gimnázium és Szakképző Iskola
|
Polgár
|
Rézműves Zsanett
|
Balyi Jánosné
|
41.
|
József Attila Gimnázium és Szakképző Iskola
|
Polgár
|
Balogh István
|
Sávolyiné Rudolf Ildikó
|
42.
|
Kántor Mihály Általános Művelődési Központ
|
Cigánd
|
Boricza Csilla
|
Némethné Szendrei Csilla
|
43.
|
Kardos László Általános Iskola
|
Vasvár
|
Toldi Dávid Zoltán
|
Horváth László
|
44.
|
Katona József Műszaki, Közgazdasági Szakképző Iskola és Gimnázium
|
Budapest
|
Tulipán Klaudia
|
Solymosiné Bakcsi Vera
|
45.
|
Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola
|
Debrecen
|
Kovács Nikolett
|
Simai Szilvia
|
46.
|
Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola
|
Debrecen
|
A támogatott tanuló nem járult hozzá ahhoz, hogy nevét az OKM Támogatáskezelő honlapján nyílvánosságra hozza.
|
Dr. Ujjné Bujdos Erzsébet
|
47.
|
Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola
|
Debrecen
|
A támogatott tanuló nem járult hozzá ahhoz, hogy nevét az OKM Támogatáskezelő honlapján nyílvánosságra hozza.
|
Jankó Andrea
|
48.
|
Kereskedelmi és Vendéglátóipari Szakközépiskola és Szakiskola
|
Debrecen
|
Veres Bettina
|
Bakóné Papp Tünde
|
49.
|
Kiskőrösi Többcélú Kistérségi Társulás Óvodája, Általános Iskolája, Középiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma
|
Kiskőrös
|
Nagy Szabolcs
|
Kecskeméti Sándor
|
50.
|
Kiss Géza Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
|
Sellye
|
Csötönyi Tímea Kitti
|
Mészáros Gyuláné
|
51.
|
Kossuth Lajos Általános Iskola
|
Nagykőrös
|
Tóth Tamás
|
Pap Katalin Edit
|
52.
|
Kossuth Lajos Általános Iskola, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Diákotthon
|
Kisújszállás
|
Csizmadia Róbert
|
Molnárné Bucsai Ildikó
|
53.
|
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
|
Zsáka
|
Balogh Szabina
|
Petrucz Jánosné
|
54.
|
Kőrösi Csoma Sándor Gimnázium, Szakközép-, Szakképző és Általános Iskola, Kollégium
|
Hajdúnánás
|
Rácz József
|
Tóth Imréné
|
55.
|
Krúdy Gyula Gimnázium
|
Nyíregyháza
|
Kristófi Enikő
|
Vass Mihályné
|
56.
|
Kunmadarasi Református Általános Iskola
|
Kunmadaras
|
Farkas Milán
|
Nehéz Józsefné
|
57.
|
Kunszentmárton Városi Általános Iskola
|
Kunszentmárton
|
Szakály Róbert
|
Sarudi Éva
|
58.
|
Kunszentmártoni Gimnázium és Szakképző Iskola
|
Kunszentmárton
|
Ónodi Levente
|
Kovács Adrienn
|
59.
|
Lámfalussy Sándor Szakközépiskola és Szakiskola
|
Lenti
|
Orsós Annamária Kitti
|
Páli Laura
|
60.
|
Lámfalussy Sándor Szakközépiskola és Szakiskola
|
Lenti
|
Kaszás Beáta
|
Soósné Bertalan Irén
|
61.
|
Lánycsóki ÁMK Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
|
Lánycsók
|
Varga Ildikó
|
Kratofilné Zeitvogel Éva
|
62.
|
Makói Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény és Logopédiai Intézet
|
Makó
|
A támogatott tanuló nem járult hozzá ahhoz, hogy nevét az OKM Támogatáskezelő honlapján nyílvánosságra hozza.
|
Dancsi Györgyné
|
63.
|
Mohács Térségi Általános Művelődési Központ és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
|
Mohács
|
Késics Dalma
|
Szabó Zoltánné
|
64.
|
Mohács Térségi Általános Művelődési Központ és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
|
Mohács
|
Orsós Nikoletta
|
Brozovácz Istvánné
|
65.
|
Móricz Zsigmond Általános Iskola
|
Pátroha
|
Fülöp Máté
|
Csorba Julianna
|
66.
|
Móricz Zsigmond Általános Iskola
|
Pátroha
|
Kocserha Andrea
|
Göőz Istvánné
|
67.
|
Nagysándor József Általános Iskola és Előkészítő Szakiskola
|
Debrecen
|
Móna Marianna
|
Dömök Andrásné
|
68.
|
Nyírbátori Magyar-Angol Kéttannyelvű Általános Iskola, Alapfokú Művészetoktatási Intézmény,Óvoda, Bölcsöde
|
Nyírbátor
|
Karászi Attila
|
Gyenes Józsefné
|
69.
|
Orczy Anna Általános Iskola, Szakiskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
|
Fegyvernek
|
Cseh Angelika
|
Baranyiné Bujdosó Ágnes
|
70.
|
Orczy Anna Általános Iskola, Szakiskola és Egységes Pedagógiai Szakszolgálat
|
Fegyvernek
|
Mihácsi Tamás
|
Lőrinczi Erika
|
71.
|
Orosháza Város Általános Iskolája és Pedagógiai Szolgáltató Intézménye
|
Orosháza
|
Berta Gizella
|
Fésűné Bálint Gizella
|
72.
|
Petneházy Dávid Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda, Községi és Iskolai Könyvtár
|
Petneháza
|
Majosházi László István
|
Szabó Gyuláné
|
73.
|
Petneházy Dávid Általános és Alapfokú Művészeti Iskola, Óvoda, Községi és Iskolai Könyvtár
|
Petneháza
|
A támogatott tanuló nem járult hozzá ahhoz, hogy nevét az OKM Támogatáskezelő honlapján nyílvánosságra hozza.
|
Kristóf Melinda
|
74.
|
Petőfi Sándor Általános Iskola és Óvoda
|
Ózd
|
Radics Kitti
|
Antalné Bárdos Eszter
|
75.
|
Petőfi Sándor Általános Művelődési Központ és Könyvtár, Pedagógiai Szakszolgálat
|
Csenger
|
Tuba Tamara Réka
|
Szücs Miklósné
|
76.
|
Pollack Mihály Általános Iskola
|
Kazincbarcika
|
Pecze Veronika
|
Rásiné Perge Emese
|
77.
|
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
|
Szeged
|
Sosterics Ádám
|
Csanaky Attila
|
78.
|
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
|
Szeged
|
Soós Barbara Erzsébet
|
Fényes Gertrúd
|
79.
|
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
|
Szeged
|
Kiss Melinda Ágnes
|
Asztalos Magdolna
|
80.
|
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
|
Szeged
|
Molnár Tímea
|
Várhidi Gyula
|
81.
|
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
|
Szeged
|
Volford Bettina
|
Kocsis Andrea
|
82.
|
Recsky Klára Általános Művelődési Központ és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
|
Tiszabura
|
Varga Dávid
|
Keresztény Ernő
|
83.
|
Serényi Béla Gimnázium, Mezőgazdasági Szakközépiskola és Kollégium
|
Putnok
|
Kiss Adrienn
|
Tóth Mária
|
84.
|
Siklósi Gimnázium, Szakiskola, Általános Iskola, Óvoda, Bölcsőde és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
|
Siklós
|
Cseri Tamara
|
Szávulyné Gergye Judit Mária
|
85.
|
Somssich Imre Általános Iskola
|
Hetes
|
Csire Mónika Berta
|
Molnár Tünde
|
86.
|
Szabó Pál Általános Iskola és Óvoda
|
Magyarhomorog
|
Takács László
|
Amberboyné Ignácz Irma
|
87.
|
Szegedi Ipari, Szolgáltató Szakképző és Általános Iskola
|
Szeged
|
Kovács Julianna
|
Tóthné Biró Zsuzsanna
|
88.
|
Szegedi Kereskedelmi, Közgazdasági és Vendéglátóipari Szakképző Iskola
|
Szeged
|
Szilágyi Henrietta Brigitta
|
Kosov Veronika
|
89.
|
Szentpáli István Kereskedelmi és Vendéglátó Szakközépiskola és Szakiskola
|
Miskolc
|
Farkas Edit
|
Pásztor Ilona
|
90.
|
Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
|
Eger
|
Ördög Orsolya
|
Varga-Markó Erika
|
91.
|
Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium
|
Eger
|
Tarjáni Aliz
|
Fekete Zsolt
|
92.
|
Teleki Blanka Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
|
Mezőtúr
|
Kohárszki Henrietta
|
Láda Sándor
|
93.
|
Teleki Blanka Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
|
Mezőtúr
|
Bálint Erika Tímea
|
Zsolnainé Rosta Anikó
|
94.
|
Teleki Blanka Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
|
Mezőtúr
|
Horváth Vivien
|
Szöllősiné Haller Ildikó Orsolya
|
95.
|
Teleki Blanka Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
|
Mezőtúr
|
Rácz Zsanett
|
Szabó Klára
|
96.
|
Teller Ede Általános Iskola és Óvoda
|
Nagybánhegyes
|
Kovács Klementina Mónika
|
Szigeti Ilona
|
97.
|
Toldi Lakótelepi Általános Iskola és Gimnázium
|
Kaposvár
|
Müller Barbara
|
Mészárosné Segesdi Zsuzsanna
|
98.
|
Üllés és Forráskút Községek Általános Iskolája, Alapfokú Művészetoktatási Intézménye, Óvodája és Bölcsődéje
|
Forráskút
|
A támogatott tanuló nem járult hozzá ahhoz, hogy nevét az OKM Támogatáskezelő honlapján nyílvánosságra hozza.
|
Kocsispéterné Hunyadvári Éva
|
99.
|
V. István Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola
|
Sátoraljaújhely
|
Kocsis Gábor
|
Császiné Busa Krisztina
|
100.
|
Váci Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
|
Encs
|
Orosz Anett
|
Malinkóné Molnár Ágnes
|
101.
|
Varga Tamás Általános Iskola
|
Hódmezővásárhely
|
Domján Leonetta
|
Szőke Istvánné
|
102.
|
Verseghy Ferenc Gimnázium
|
Szolnok
|
Farkas János
|
Grenczer Georgina Krisztina
|