Név
|
Iskola
|
Korcsoport
|
Sportág
|
|
1.
|
Asszonyi Evelin
|
Dr. Kemény Ferenc Általános Iskola
|
IV.
|
atlétika
|
2.
|
Baksa Bettina
|
Kossuth Lajos Gimnázium
|
IV.
|
kosárlabda
|
3.
|
Balázs Brigitta
|
Fiumei Úti Általános Iskola
|
III.
|
kajak-kenu
|
4.
|
Báló Richárd
|
Tabán Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
|
III.
|
kenu
|
5.
|
Balogh Kinga
|
Bálint Sándor ÁMK
|
II.
|
judo
|
6.
|
Balogh Réka
|
Dózsa György Általános Iskola
|
II.
|
sportaerobic
|
7.
|
Bán Balázs József
|
Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskola
|
II.
|
uszonyos és búvárúszás
|
8.
|
Barna Zsófia
|
Jókai Mór Általános Iskola
|
IV.
|
judo
|
9.
|
Bertyák Ágnes
|
Madách Imre Gimnázium
|
IV.
|
sportakrobatika
|
10.
|
Bohus Richárd
|
2. Számú Általános Iskola
|
IV.
|
úszás
|
11.
|
Bokodi Ferenc
|
Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Logopédiai Intézet
|
IV.
|
evezés
|
12.
|
Braun Tímea
|
Czimra Gyula Általános Iskola
|
II.
|
WTF tae-kwon-do
|
13.
|
Brogli Réka
|
Hunyadi Mátyás Általános Iskola
|
II.
|
kerékpár, duatlon
|
14.
|
Bucsánszki Linda
|
Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium
|
IV.
|
sportakrobatika
|
15.
|
Buzsik Regina
|
Hunyadi Mátyás Általános Iskola, AMI és Községi Könyvtár
|
III.
|
judo
|
16.
|
Csapó Orsolya Dóra
|
Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziuma
|
III.
|
sportaerobic
|
17.
|
Cserdi Zsófia
|
Móricz Zsigmond Gimnázium
|
IV.
|
akrobatikus rock and roll, sportaerobic
|
18.
|
Csirzó Ádám
|
Pécsi Tudományegyetem Illyés Gyula Fősikolai Kar Gyakorlóiskola és Művészeti Iskola
|
II.
|
úszás
|
19.
|
Csiszár Anna
|
Zrínyi Ilona Általános Iskola
|
IV.
|
szertorna
|
20.
|
Csöndör Tünde
|
Weöres Sándor Általános Iskola
|
IV.
|
atlétika
|
21.
|
Czéllai-Vörös Anna
|
Ságvári Endre Általános Iskola
|
IV.
|
kajak
|
22.
|
Deák Anna
|
Irinyi József Általános Iskola
|
II.
|
sportaerobic
|
23.
|
Dobi Richárd
|
Debreceni Egyetem Arany János Gyakorló Általános Iskolája
|
III.
|
triatlon, duatlon, aquatlon
|
24.
|
Dudás Szilvia
|
Németh László Általános Iskola
|
III.
|
sakk
|
25.
|
Egri Judit
|
Eötvös József Általános Iskola
|
IV.
|
atlétika
|
26.
|
Ercsei Tünde
|
Fillér Utcai Általános Iskola
|
III.
|
ritmikus gimnasztika
|
27.
|
Erdei Flóra
|
Hatvani István Általános Iskola
|
III.
|
uszonyos és búvárúszás
|
28.
|
Erdős Krisztina
|
Kassai úti Általános Iskola
|
III.
|
kajak-kenu
|
29.
|
Francsics Vivien
|
Kisfaludy utcai Általános Iskola
|
IV.
|
uszonyos és búvárúszás
|
30.
|
Fuchs Renáta
|
Szigeti József utcai Általános Iskola
|
II.
|
triatlon, duatlon
|
31.
|
Gosztonyi Ákos
|
KECSVM PFK Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
|
III.
|
uszonyos és búvárúszás
|
32.
|
Gulyás Mercédesz
|
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola
|
IV.
|
sportaerobic, torna
|
33.
|
Gyetvai Deborah
|
Vasvári Pál Általános Iskola
|
III.
|
úszás
|
34.
|
Hagymási Anita
|
Radnóti Miklós Gimnázium
|
IV.
|
kajak
|
35.
|
Hagymási Réka
|
Radnóti Miklós Gimnázium
|
III.
|
kajak
|
36.
|
Hajdu Rita
|
Széchenyi István Gimnázium
|
IV.
|
atlétika
|
37.
|
Hallósy Réka
|
Szabadegyháza Közoktatásáért Közalapítvány Kossuth L. Ált. Iskola
|
III.
|
tenisz
|
38.
|
Hegedűs Petra
|
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
|
IV.
|
röplabda
|
39.
|
Horváth Alex
|
Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola
|
III.
|
torna
|
40.
|
Horváth János
|
Csata utcai Általános Iskola
|
II.
|
birkózás
|
41.
|
Horváth Noémi
|
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
|
IV.
|
torna, sportakrobatika
|
42.
|
Jackli Zsófia
|
Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
|
III.
|
shotokan karate do
|
43.
|
Jakubovich Renáta Katalin
|
Zuglói Hajós Alfréd Magyar-Német Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
|
III.
|
kajak
|
44.
|
Kalauz Luca
|
Óvoda és Általános Iskola
|
IV.
|
kézilabda
|
45.
|
Kálmán Botond
|
Türr István Gimnázium
|
III.
|
WTF tae-kwon-do
|
46.
|
Kardos Szabina
|
Belvárosi Általános Iskola Szolnok
|
IV.
|
evezés
|
47.
|
Karikás Marianna
|
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
|
II.
|
sakk
|
48.
|
Kokas Marianna
|
Petőfi Sándor Általános Iskola
|
IV.
|
sportaerobic
|
49.
|
Krasnyánszki Adél
|
Vak Bottyán János Általános Iskola
|
IV.
|
rádióamatőr
|
50.
|
Kun Orsolya
|
Dózsa György Általános Iskola
|
III.
|
aerobic
|
51.
|
Kurdi Márk Erik
|
Kinizsi ltp. Általános Iskola
|
III.
|
uszonyos és búvárúszás
|
52.
|
Lang Lívia
|
Petőfi Sándor Általános Iskola, Gimnázium, Szakközépiskola
|
III.
|
szinkronúszás
|
53.
|
Lengyel Anna
|
Körzeti Általános Iskola
|
III.
|
úszás
|
54.
|
Lőrincz Vanda
|
Arany János Általános Iskola
|
III.
|
kajak
|
55.
|
Lucz Dóra
|
Radnóti Miklós Gimnázium
|
III.
|
kajak
|
56.
|
Lucz Noémi
|
Fazekas Mihály Általános Iskola
|
II.
|
kajak
|
57.
|
Major Attila
|
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
|
III.
|
tae-kwon-do
|
58.
|
Makó Evelyn
|
Almási Utcai Általános Iskola
|
II.
|
kick-boksz sportkarate
|
59.
|
Makszim Zsombor
|
Váci M. Általános Iskola
|
III.
|
görkorcsolya, gyorskorcsolya
|
60.
|
Mányoki Anna
|
Németh László Általános Iskola
|
IV.
|
sakk
|
61.
|
Mester József
|
Kazinczy Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
|
III.
|
tollaslabda
|
62.
|
Miháczi Gábor
|
László Gyula Gimnázium, Általános Iskola
|
II.
|
jégkorong
|
63.
|
Mihovics Szabina
|
Batthyány Lajos Gimnázium és Egészségügyi Szakközépiskola
|
IV.
|
judo
|
64.
|
Morapitiye Sunil
|
Kisfaludy utcai Általános Iskola
|
III.
|
judo
|
65.
|
Nagy Botond
|
Regnum Katolikus Általános Iskola
|
III.
|
karate
|
66.
|
Nagy Dorina
|
Simon István Utcai Általános Iskola
|
III.
|
görkorcsolya, rövidpályás gyorskorcsolya
|
67.
|
Németh András
|
Szent László Általános Iskola
|
II.
|
tőrvívás
|
68.
|
Palkó Diána
|
Derkovits Gyula Általános Iskola
|
III.
|
atlétika
|
69.
|
Papp Ábel
|
Herman Ottó Gimnázium
|
IV.
|
sakk
|
70.
|
Pék Szilvia
|
Budavári Általános Iskola
|
III.
|
sportakrobatika
|
71.
|
Pribojszki Kata
|
2. Számú Általános Iskola
|
IV.
|
kick-boksz sportkarate
|
72.
|
Radics Bence
|
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium
|
IV.
|
evezés
|
73.
|
Reményi Gabriella
|
Bocskai István Általános Iskola
|
II.
|
torna
|
74.
|
Rimovszki Dávid
|
Jankó János Általános Iskola és Gimnázium
|
IV.
|
sportlövészet
|
75.
|
Rittler Dominika
|
Szabadegyháza Közoktatásáért Közalapítvány Kossuth L. Ált. Iskola
|
III.
|
tenisz
|
76.
|
Sándor Márton
|
Belvárosi Általános Iskola Szolnok
|
III.
|
judo
|
77.
|
Selyem Brigitta
|
Általános Iskola Esztár
|
III.
|
kyokushin-karate
|
78.
|
Serényi Zsófia
|
ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
|
II.
|
úszás
|
79.
|
Simon Rebeka Sára
|
Fazekas Mihály Általános Iskola
|
II.
|
kajak
|
80.
|
Stier Lilla
|
Kinizsi ltp. Általános Iskola
|
III.
|
uszonyos és búvárúszás
|
81.
|
Szabó Ádám Leon
|
Herman Ottó Gimnázium
|
IV.
|
sakk
|
82.
|
Szabó Lili Nóra
|
Radnóti Miklós Gimnázium
|
III.
|
kajak
|
83.
|
Szabó Noémi
|
Németh László Általános Iskola
|
III.
|
sakk
|
84.
|
Szakály Zsófia
|
Kazinczy Ferenc Gimnázium és Kollégium
|
III.
|
triatlon, duatlon, aquatlon, atlétika
|
85.
|
Szalontai Ferenc
|
Vénkerti Általános Iskola és AMI
|
III.
|
torna, sportakrobatika
|
86.
|
Szamák Bettina
|
Fiumei Úti Általános Iskola
|
III.
|
kajak-kenu
|
87.
|
Szemes Adrienn
|
Tarjáni Magyar-Német Kéttannyelvű Ált. Iskola
|
II.
|
jégtánc
|
88.
|
Szemes Gabriella
|
Tarjáni Magyar-Német Kéttannyelvű Ált. Iskola
|
III.
|
jégtánc
|
89.
|
Szilágyi Vera
|
Általános Iskola Esztár
|
II.
|
kyokushin-karate
|
90.
|
Sztankovics Anna
|
Krúdy Gyula Általános Iskola
|
II.
|
úszás
|
91.
|
Tanai Gerda
|
Pusztai Ferenc Általános Iskola
|
III.
|
judo
|
92.
|
Tóth Krisztián
|
Simon István Utcai Általános Iskola
|
III.
|
görkorcsolya
|
93.
|
Tóth Patrik
|
Vak Bottyán János Általános Iskola
|
II.
|
rádióamatőr
|
94.
|
Urbanics Roxána
|
Piliscsévi Általános Iskola
|
IV.
|
judo
|
95.
|
Váradi Petra
|
Kossuth Lajos Általános Iskola
|
III.
|
úszás
|
96.
|
Varga Virág
|
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola
|
IV.
|
sportaerobic
|
97.
|
Veres Evelin
|
Bocskai István Általános Iskola
|
II.
|
torna
|
98.
|
Wiandt Zsófia
|
Arany János Általános Iskola
|
III.
|
úszás
|
99.
|
Winkler Kata
|
Radnóti Miklós Általános Iskola
|
III.
|
tollaslabda
|
100.
|
Bertóti Regina Lilla
|
Herman Ottó Gimnázium
|
V.
|
tájékozódási futás, sífutás, sítájfutás
|
101.
|
Busa Gabriella
|
Tömörkény István Gimnázium
|
VI.
|
kick-boksz sportkarate
|
102.
|
Dejcző Balázs
|
Vak Bottyán Gimnázium
|
VI.
|
kajak-kenu
|
103.
|
Dejcző Bálint
|
Vak Bottyán Gimnázium
|
V.
|
kajak-kenu
|
104.
|
Fazekas Ágnes Sarolta
|
Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium
|
VI.
|
úszás
|
105.
|
Győrfi Anita
|
Városmajori Gimnázium
|
VI.
|
judo
|
106.
|
Kis Gábriel
|
Bárdos László Gimnázium
|
V.
|
görkorcsolya, gyorskorcsolya
|
107.
|
Kiss Eszter
|
Kossuth Lajos Gimnázium
|
V.
|
kosárlabda
|
108.
|
Kiss Katalin
|
Puskás Tivadar Távközlési Technikum
|
V.
|
rádiós tájfutás, rádióamatőr
|
109.
|
Köteles Alexandra
|
Bercsényi Miklós Gimnázium és Kollégium
|
V.
|
birkózás
|
110.
|
Markgruber Balázs
|
Madách Imre Gimnázium
|
VI.
|
evezés
|
111.
|
Orosz Beáta
|
Alsóerdősori Ének-Zene Tag. Ált. Iskola és Gimnázium
|
V.
|
gyorskorcsolya, short track
|
112.
|
Pokorni Milán Gábor
|
Zsigmondy Vilmos Gimnázium
|
V.
|
atlétika
|
113.
|
Reichnach Csilla
|
Bárdos László Gimnázium
|
V.
|
atlétika
|
114.
|
Ruttner Zsóka
|
Kossuth Lajos Gimnázium
|
V.
|
kosárlabda
|
115.
|
Scheili Eszter
|
Mikszáth Kálmán Gimnázium, Postaforgalmi Szakközépiskola és Kollégium
|
V.
|
shotokan karate do
|
116.
|
Szedlár János
|
Zrínyi Ilona Gimnázium és Kollégium
|
VI.
|
íjászat
|
117.
|
Sztretye Mónika
|
Karacs Ferenc Gimnázium, Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium
|
VI.
|
kézilabda
|
118.
|
Tábori Viktor
|
Babits Mihály Gimnázium
|
VI.
|
kung-fu
|
119.
|
Tóth Ádám
|
Fazekas Mihály Gimnázium
|
V.
|
röplabda
|
120.
|
Zana Anita
|
Kovács Pál Gimnázium
|
VI.
|
úszás
|
121.
|
Zircher Kitti
|
Illyés Gyula Gimnázium
|
VI.
|
atlétika
|
122.
|
Zsigmond Vanda
|
Diósgyőri Gimnázium
|
V.
|
tájékozódási futás
|
123.
|
Baczkó Bernadett
|
Eötvös Lóránd Tudományegyetem Pedagógiai és Pszichológiai Kar
|
VII.
|
judo
|
124.
|
Bálint Zsófia Anikó
|
Pécsi Tudományegyetem Bölcsésztudományi Kar
|
VII.
|
sportlövészet
|
125.
|
Bertóti Réka Diána
|
Miskolci Egyetem
|
VII.
|
tájékozódási futás
|
126.
|
Borsányi Zoltán
|
Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sporttudományi Kar
|
VII.
|
atlétika
|
127.
|
Dani Gábor
|
Széchenyi István Egyetem
|
VII.
|
súlyemelés
|
128.
|
Gergelics Dóra
|
Eötvös Lóránd Tudományegyetem
|
VII.
|
triatlon, duatlon
|
129.
|
Guba Milán
|
Semmelweis Egyetem-Testnevelési és Sporttudományi Kar
|
VII.
|
karate
|
130.
|
Győri László
|
Semmelweis Egyetem-Testnevelési és Sporttudományi Kar
|
VII.
|
korfball
|
131.
|
Kasper István
|
Semmelweis Egyetem-Testnevelési és Sporttudományi Kar
|
VII.
|
atlétika
|
132.
|
Korcsmár Péter
|
Semmelweis Egyetem
|
VII.
|
kung-fu
|
133.
|
Laczkó Nikolett
|
Pécsi Tudományegyetem TTK
|
VII.
|
kötélugrás
|
134.
|
Nagy Ibolya
|
Pannon Egyetem, Georgikon Mezőgazdaságtudományi Kar
|
VII.
|
kötélugrás
|
135.
|
Sáfár Sándor
|
Semmelweis Egyetem-Testnevelési és Sporttudományi Kar
|
VII.
|
atlétika
|
136.
|
Szöllös Eszter Laura
|
ELTE-BTK
|
VII.
|
erőemelés
|
137.
|
Szöllősi Boglárka
|
Semmelweis Egyetem-Testnevelési és Sporttudományi Kar
|
VII.
|
gyorskorcsolya
|
138.
|
Szörényi Zoltán
|
Semmelweis Egyetem-Testnevelési és Sporttudományi Kar
|
VII.
|
atlétika
|
139.
|
Zsigmond Száva
|
Miskolc-Egyetemváros
|
VII
|
tájékozódási futás
|
Érettségi
Oktatási Hivatal (OKÉV) Központi ügyfélszolgálata
Telefon: (+36-1) 374-2100
E-mail: info@oh.gov.hu
Felsőoktatási felvételi
Országos Felsőoktatási Információs Központ (OFIK)
Telefon: (+36-1) 477-3131
E-mail: info@felvi.hu
Diákigazolvány
Ügyfélszolgálat:
Educatio Kft. Kempelen Farkas Hallgatói Információs Központ
Telefon: (+36-1) 266-7733
E-mail: info@diakigazolvany.hu
NEFMI Központ
Telefon:(+36-1) 795-1200
Fax: (+36-1) 795-0022